• Člověk a technologie online

  Člověk a technologie online (4)

  Rádi byste prozkoumali, jak technologie ovlivňují naše každodenní životy? Zajímá vás, jak člověk a technologie spolu vzájemně interagují a formují naši společnost? Hledáte inspiraci a znalosti o tom, jak využít technologii pro dosažení svých cílů a zlepšení kvality života? Naše kurzy a workshopy vám nabízejí možnost ponořit se do fascinujícího světa interakce mezi člověkem a technologií.
 • Daně online

  Daně online (6)

  Chcete prohloubit své znalosti v daňové problematice? Láká vás pochopit více o DPH, různých typech daní a způsobech, jak pro firmu ušetřit peníze? Hledáte nejnovější informace a toužíte být připraveni na všechny nové daňové zákony? Pak jsou naše kurzy a semináře právě pro vás. Připravují je naši zkušení lektoři, kteří vám poskytnou přátelský a podporující přístup k jednotlivým tématům.
 • Mzdové účetnictví online

  Mzdové účetnictví online (6)

  Naše specializované kurzy a semináře jsou tvořeny s vizí připravit vás na úspěšné zvládnutí mzdového účetnictví a správy lidských zdrojů. Nalaďte se na cestu ovládnutí těchto klíčových dovedností a dodání nového rozměru vaší kariéry. Nejenže jsou všechny naše kurzy a semináře dostupné online, ale jsou navrženy tak, aby vám umožnily učit se v prostředí, které vám nejlépe vyhovuje. Ponořte se do hloubky mzdových procesů a naučte se zvládat komplexní výzvy v oblasti personalistiky.
 • Účetnictví online

  Účetnictví online (6)

  Naše semináře a kurzy vás zavedou do nitra účetní problematiky. Prozkoumáme komplexní témata, abyste získali hlubší porozumění v dané oblasti a mohli ještě více vyniknout v účetních profesích. Potřebujete doplnit znalosti a naučit se nové? Vstupte do našich jedinečných seminářů.
 • Základy podnikání online

  Základy podnikání online (1)

  Podnikání sice není komplikované jako raketová věda, ale rozhodně to není něco, co by se mělo podceňovat. Je pravdou, že každý má potenciál začít podnikat, avšak klíčovou roli hraje znalost všech potřebných informací, postupů, metod a strategií. A proto jsme pro vás připravili sérii seminářů a kurzů. sestavíte si vlastní podnikatelský plán, naučí vás, jak efektivně využívat marketing a propagaci a jak nastavit udržitelný model vašeho podnikání. Jsme zde, abychom podpořili všechny, kteří se rozhodnou jít vlastní cestou.